Choď na obsah Choď na menu
 


Životopis

4. 7. 2010

Obrázok

Meno: Selena Marie Gomez

Dátum narodenia:  22.7.1992

Miesto narodenia: Grand Prairie,Texas,USA

Znamenie: Rak

Výška: 165 cm

Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene

 

Volá sa Selena Marie Gomez a narodila sa 22.júla 1992.Jej herecká kariéra začala v roku 2002, kedy si zahrala Gianni v seriáli Barney & friends, tu sa tiež zoznámila so svojou dobrou kamarátkou Demi Lovato , ktorá hrala Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Potom dostala rolu vo filme Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Prvýkrát sa objavila na konkurze Disney, potom sa odsťahovala z Texasu do Californie a stala sa členom Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life Zack and Cody , Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Začala sa objavovať v populárnych seriáloch The suite life of Zack and Cody , Hannah Montana - tu si zahrala v dvoch dieloch speváčku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Jej prestávka skončila v októbri 2007, keď sa zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place ako Alex Russo.Tiež hrala vo filme Moderná popoluška 2 - tu si zahrala hlavnú úlohu. Je tiež roztlieskavačka a obľúbená zpeváčka.

V roku 2009 naspievala klip Send It On spoločne so svojími Disney kamarátmi: Skupina Jonas Brothers,Miley Cyrus, Demi Lovato.Pieseň sa vyhupla do prvých priečok hudobných rebríčkov.Momentálne má svoje CD Kiss N Tell.